Vážení zákazníci, Sklenice Včela opět na skladě. Včelařství Havlíčkovi
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
24.11.2019
Spustili jsme blog
Jelikož stále přicházíte z dotazy ohledně chovu včel a prací kolem nich, jako je zpracování vosku, výběr úlů atp. rozhodl jsem se založit blog. Budu s... číst celé
26.12.2016
Platba kartou
Při zvolení přepravy na "DOBÍRKU" přes společnost PPL, máte nově možnost platby kartou řidiči. číst celé
Zobrazit všechny novinky

Výkup vosku

215Kč/1kg

Srážka za vosk 3% až 10% dle množství nečistot

Výměna vosku za mezistěny.

Válcované mezistěny Lukeš

Výměna 71Kč/1kg

Včelařské potřeby Havlíčkovi
také na facebooku

 

GOOGLE+

NajduZboží.cz

TOPlistTOPlist

 

Naši dopravci zboží

PPL Parcel Shop

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Plné znění pravidel "Vánoční soutěž 2020"

Vyhrajte dárek k Vánocům

soutěž 2020

 

OFICIÁLNÍ PRAVIDLA SOUTĚŽE “Vyhrajte dárek k Vánocům”.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Tento text obsahuje závazná pravidla a podmínky reklamní soutěže “Vyhrajte dárek k Vánocům”.

 

1.Organizátor soutěže

Organizátor soutěže “Vyhrajte dárek k Vánocům” (dále jen “Soutěž”) je společnost Jiří Havlíček, IČ: 70107351, se sídlem Chářovice 26, 257 41 Týnec nad Sázavou, zapsaná v Živnostenském rejstříku vedeném MÚ v Benešově (dále jen “organizátor”). Organizátor je zároveň zpracovatelem osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochrané osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen “zákon”) a dále ve smyslu Obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů 2016/6798 (dále jen “GDPR”).

 

2.Místo a doba trvání soutěže

Soutěž bude probíhat na území České republiky v termínu od 1.11.2020 do 30.11.2020. Spotřebitel se může do soutěže registrovat s platnými účtenkami s daty nákupu od 1.11.2020 do 30.11.2020. Soutěž bude probíhat 30 soutěžních dní. Soutěž se vztahuje na nákupy přes e-shop www.vcelarstvihavlickovi.cz, na nákup na obou prodejnách (Včelařské potřeby Havlíčkovi - Chářovice 26 a Včelařské potřeby Havlíčkovi - Sudoměřice u Tábora 22). Ze soutěže jsou vyloučeny nákupy přes nákupní profil na serveru www.fler.cz.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli, i bez udání důvodu prodloužit či zkrátit dobu trvání soutěže, nebo soutěž zrušit.

3.Registrace do soutěže

Podmínkou účasti v soutěži je zakoupení zboží na e-shopu www.vcelarstvihavlickovi.cz. Soutěžící musí v období od 1.11.2020 do 30.11.2020 nakoupit zboží minimálně za 500 Kč. Neplatí pro zrušené objednávky, při vrácení zboží (i částečně) a pro neuhrazené objednávky.

Do soutěžního nákupu se nepočítají nákupy dárkových poukazů.

Při nákupu přes e-shop registrace do soutěže probíhá zasláním zprávy SMS na číslo 721168476 s údajem o čísle objednávky, jménem a příjmením ve tvaru Č.OBJEDNÁVKYmezeraJMÉNOmezeraPŘÍJMENÍ.

Cena jedné SMS je závislá na cenách operátorů, které soutěžící využívá.

 

Při nákupu na prodejnách proběhne registrace vyplněním soutěžního formuláře dostupném na prodejnách.

 

Registrací do soutěže stvrzuje soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů.

 

4.Podmínky účasti v soutěži a soutěžní profil

Soutěže se může zůčastnit každá fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let nejpozději v den své registrace do soutěže, a s trvalým pobytem na území České republiky.

Osoby maldší 18 let se soutěže mohou zúčastnit pouze se souhlasem svého zákonného zástupce (ve smyslu § 32 občanského zákoníku).

Soutěžící se může soutěže zúčastnit vícekrát vždy však s novou účtenkou, na kterých bude nákup v souladu s pravidly soutěže. Platí, že každá účtenka může být v soutěži registrovaná pouze jedenkrát. Zároveň platí, že soutěžící může získat maximální 1 (jednu) výhru.

Soutěžní SMS může soutěžící odesílat pouze z mobilních telefonů prostřednictvím mobilních operátorů registrovaných pro území ČR. Ze soutěže jsou vyloučeny všechny SMS zprávy odeslané v jiném než předepsaném tvaru, SMS zprávy odeslané jinak než z mobilního telefonu (např. prostřednictvím internetu) a SMS zprávy doručené organizátorovi mimo dobu trvání soutěže. Organizátor ani provozovatel SMS služby neodpovídá za nedoručení nebo pozdní doručení SMS zpráv.

Pořadatel si vyhrazuje právo požadovat předložení soutěžních účtenek ke všem soutěžním nákupům, (tedy ke všem soutěžním registracím soutěžícího v soutěži).

Soutěžící bude ze soutěže vyloučen v případě, že organizátor zjistí či bude mít oprávněné podezření z páchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany soutěžícího.

Organizátor si vyhrazuje právo konečného posouzení všech registrací. Rozhodnutí organizátora je konečné a není možné se proti němu odvolat.

5.Výhry v soutěži

Výhru v soutěži mohou vyhrát pouze ti soutěžící, kteří splní všechny podmínky stanovené tímto dokumentem pro získání stanovených výher.

V soutěži bude uděleno 10 výher.

1. cena: Nástavkový úl palubkový (součástí nástavkového úlu je: varroadno se šuplníkem pro varroamonitoring, 2 nástavky, palubkové víko, vše rámkové míry 39x24 – zatepení 2 nebo 3 cm dle výběru).

2. cena: Sada pro včelaře - Dýmák + rozpěrák + smetáček

3. cena: Nepostradatelný rádce včelaře

4. cena: Dárková kosmetická sada

5. cena: Včela plyšák

6. cena: Kleště na vyjmutí ránků – kulatá rukojeť

7. cena: Včelařské rukavice – vepřovice (velikost dle vlastního výběru)

8. cena: Odvíčkovací vidlička – lomená 17 jehel

9. cena: Potřeby pro drátkování rámků (nerez drátek 150g, 2x mezerníky)

10. cena: Ozdoby ze včelího vosku na vánoční stromeček

Výhry budou vyhlášeny 4.12.2020

K vylosování a určení výherců všech výher v soutěži bude použit elektronický losovač. Výherci budou vybráni postupně náhodným výběrem z databáze registrovaných soutěžících, kde jsou zařazeni podle data a času, který je uveden na účtence soutěžního nákupu.

Výherce nesplňující některou z podmínek účasti v soutěži nebo jednající v rozporu s pravidly bude ze soutěže vyloučen, výhra mu nebude udělena a propadá pořadateli soutěže, který je oprávněn ji udělit jinému soutěžícímu, který bude náhodně vylosován. (Například v případě zjištění, že uvedl nepravdivé informace v soutěžní registraci, nebo nebude schopen doložit soutěžní účtenku k některé ze svých soutěžních registrací atp.)

Organizátor si vyhrazuje právo konečného posouzení splnění pravidel a rouhodnutí o ne/vyloučení soutěžícího. Takové rozhodnutí organizátora je konečné a není možné se proti němu odvolat.

6.Oznámení a čerpání výher

Pro oznámení výher výhercům bude použita e-mailová adresa ze soutěžní registrace, kterou uvedl v objednávce na e-shopu nebo na registrační kartě na některé z prodejen. Organizátor bude výherce kontaktovat nejpozději do 2 pracovních dnů od vylosování.

Pro čerpání výhry je výherce povinen potvrdit účast v soutěži odpovědním e-mailem a ve lhůtě 5 pracovních dnů od oznámení výhry a předložit soutěžní účtenku prokazující soutěžní nákup. Podrobné instrukce a kontakty na organizátora budou součástí výherního e-mailu (e-mail s oznámením o výhře).

V případě, kdy výherce nebude ve stanovené lhůtě reagovat na výherní e-mail nebo nebude splněna některá ze soutěžních podmínek, bude výherce ze soutěže vyloučen bez nároku na výhru. Výhra poté propadá organizátorovi soutěže, který je oprávněn ji udělit jinému soutěžícímu, který bude vylosován náhodným výběrem z databáze soutěžících.

Soutěžící nemůže nárokovat jinou výhru, než která mu byla vydána, nemá nárok výhru reklamovat, ani nárokovat žádné věcné nebo finanční protiplnění v hodnotě výhry. Organizátor neodpovídá za škodu vzniklou užíváním výhry.

Poštovné v případě zasílání výhry na adresu výherce, uvedenou při registraci, platí organizátor soutěže.

7.Práva a povinnosti organizátora soutěže

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla této soutěže vč. doby její platnosti či soutěž ukončit, a to v průběhu celého soutěžního období.

Za jakéholi technické či telekomunikační obtíže či závady vzniklé v průběhu soutěže, za rychlost technického připojení či jiné případné nedostatky vzniklé v souvislosti se soutěží či v souvislosti se sítěmi elektronických komunikací, mobilních operátorů nebo s jejich dostupností pro soutěžící, ani za poškození a škody na počítačovém či mobilním nebo jiném vybavení soutěžícího a dalších osob v souvislosti s účastí v soutěži či se stahováním materiálů v rámci této soutěže, organizátor ani provozovatel SMS služby neodpovídá.

Organizátor není odpovědný za funkčnost sítí mobilních operátorů a neodpovídá za vlastnictví užitých mobilních telefonů. Organizátor soutěže neodpovídá za nedoručení oznámení o výhře.

Jediná úplná a závazná pravidla jsou uložena u Organizátora soutěže a uveřejněna na internetové adrese www.vcelarstvihavlickovi.cz.

8.Osobní údaje

Registrací do soutěže soutěžící potvrzuje, že se seznámil s pravidly soutěže a zavazuje se je dodržovat. Zároveň v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů v platném znění s Obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů 2016/679 vyjadřuje souhlas:

  • Se zpracováním svých osobních údajů organizátorem v rozsahu jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo, e-mailová adresa, za účelem jejich zpracování souvisejícího s účastí v soutěži a předáním výhry.

  • Udělení souhlasu je dobrovolné a souhlas může být odvolán. Soutěžící má právo přístupu ke zpracovávaným osobním údajů, právo na opravu těchto osobních údajů a další práva dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochrané osobních údajů, a dle Obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů 2016/679.

  • Registrací v soutěži rovněž soutěžící souhlasí se zasíláním obchodních sdělení ve smyslu ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb. O některých službách informační společnosti, se zasíláním obchodních sdělení ze strany organizátora prostřednictvím elektronických prostředků.

Soutěžící si je vědom, že svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení může odvolat pouze písemně, a to:

- elektronicky na adrese info@vcelarstvihavlickovi.cz

- či poštou na adrese Jiří Havlíček, Chářovice 26, 25741 Týnec nad Sázavou.

V odvolání souhlasu je třeba výslovně uvést, že soutěžící “odvolává” užívání jeho osobních údajů.

9.Závěrečná ustanovení

Úplná pravidla soutěže jsou po celou dobu jejich platnosti k nahlédnutí na adrese www.vcelarstvihavlickovi.cz a k nahlédnutí vytištěny na obou prodejnách.

V případě dotazů je možné se obrátit na e-mail info@vcelarstvihavlickovi.cz do předmětu zprávy uveďte “Vánoční soutěž”

Tato pravidla jsou platná od 1.11.2020 do skončení soutěže.

V Chářovicích, dne 31.10.2020

Informace pro zákazníky

O nás:

Obchodní podmínky:

Ochrana osobních údajů:

Platba a doprava:

Vlastní výroba a vývoj:

Prodejna Chářovice střední čechy

Chářovice 26

Týnec nad Sázavou, 257 41

tel: 721 168 476 

Otevřeno:

Úterý 9:00 - 11:45  12:30 - 17:00

Čtvrtek 9:00 - 11:45  12:30 - 17:00

Sobota 9:00 - 12:00

V jiné dny po tel. domluvě

Prodejna Sudoměřice u Tábora jižní čechy

Sudoměřice u Tábora 22

Sudoměřice u Tábora, 391 36

tel: 732 238 237

Otevřeno:

Pondělí 9:00 - 11:45  12:30 - 17:00

Středa 9:00 - 11:45  12:30 - 17:00

Pátek 9:00 - 11:45  12:30 - 17:00

V jiné dny po tel. domluvě

Kontakt
Logo
Včelařské potřeby Havlíčkovi
PO - SO 8:00-11:45, 12:30-19:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz